Betahead
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Betahead

Kladi se Pametno!!!
 
HomeHome  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

 

 tiketi@mojse mitreski

Go down 
АвторПорака
Гостин
Гостин




tiketi@mojse mitreski Empty
ПишувањеПредмет: tiketi@mojse mitreski   tiketi@mojse mitreski EmptyПет Мај 09, 2008 2:51 am

Jena-Kajzerslauten tip 2 singl za nedela pominuvat 99% ova mozit da se vrzit kako dubl so Nirnberg a i uste eden par za nedela od cvajta Keln-Manjc-1 isto taka imam mislenje deka nemat da imat somnez deka keln ke dozvolit posledno kolo da imat vojna vo kajzerslauten koga mozit da se resit to doma VLEZ VO BUNDES LIGA a voedno ke mu cestitam na keln vlez uste od ova vecer
pominvet ovie a sto e sigurno pa i ova da sigurno

Herta-Nirnberg tip 2 singl za vo sabota jas mislam taka solidna ekipa kako sto e nrinberg nemat da ispadnit od bundes liga a neophodni mu se ovie tri boda zato sto ocekuvam kiks na arminija a posebno na Cotbus ovoj tip ne smejt da se propustit

sabota talon :herta-ninberg 2- 2.35 - dizburg- bayern 2- 1.8 bordo - sosho 1- 1.8-psg-st tjen-1-1.8 trabzon-fener 2-1.6 kvota-momentalna 17.5 vlog 500 den
Вратете се на почетокот Go down
 
tiketi@mojse mitreski
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» tiketi-@12
» Tiketi- @zippy
» tiketi d.z.kaci
» Tiketi - Plavih_11
» Tiketi - @mitic

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Betahead :: Moi Tipovi-
Отиди до: